Centrum Nauki i Biznesu Żak w Żaganiu .

Rekrutacja Zimowa w Żaku Wystartowała !

Masz co najmniej osiemnaście lat? Chcesz podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szansę na rynku pracy? Nie czekaj!
Już dziś sprawdź ofertę SZKÓŁ ZA DARMO i UCZ SIĘ ZA DARMO! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by zapewnić sobie lepszy start w dorosłość. Zajęcia rozpoczynają się już od lutego 2017. Rynek pracy stawia coraz to większe wymagania - MOŻESZ IM SPROSTAĆ!
Wiemy, że wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Należy uwzględnić nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Często, absolwenci szkół wyższych mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności. Doskonałą alternatywą lub uzupełnieniem studiów są darmowe szkoły policealne. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Żaganiu. Edukacja tu trwa rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Dwuletnie DARMOWE szkoły policealne pozwalają na uzyskanie tytułu technika w takich dziedzinach jak:

Technik administracji
Technik bhp
Technik rachunkowości
Technik ochrony fizycznej osób i mienia
Technik usług kosmetycznych
Opiekun medyczny

Podejmując naukę w Policealnej Szkole Zawodowej „Żak” z czesnym, zaoszczędzisz pieniądze, dzięki możliwości zdobywania fachowej wiedzy w krótkim czasie. Sięgniesz po pracę, która zagwarantuje Ci zarobki na wysokim poziomie i zachowasz czas, ponieważ prowadzimy szkoły w trybie zaocznym, aby nasi słuchacze bez problemu godzili naukę z codziennymi obowiązkami. Zdobędziesz profesjonalne kwalifikacje m.in. na kierunku:

Wizażystka/Stylista
Rejestratorka medyczna
Asystent Nauczyciela Przedszkola
Biomasażysta ( fizjoterapia)
Instruktor Fitness

Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (nie wymagana matura), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci. Dużym zainteresowaniem cieszy się także DARMOWE trzyletnie liceum ogólnokształcące dla dorosłych !
Żagań , ul. Szprotawska 2 tel. 663 772 591
Zarezerwuj miejsce www.zak.edu.pl/formularz