Mieszkasz w Żaganiu i myślisz o nowych „czterech kątach”? Właśnie pojawiła się kolejna szansa, by zamieszkać w doskonale położonym mieszkaniu na osiedlu Żagańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego na osiedlu Bema.

ŻTBS właśnie ogłosiło, że od 1 marca 2017 roku będzie posiadać do zasiedlenia atrakcyjne lokale. Na przyszłych najemców czekają dwie kawalerki o pow. 34,1 i 33,1 m.kw. oraz jedno mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,4 m.kw. Poniżej można obejrzeć ich zdjęcia.


Co istotne, wszystkie oferowane teraz lokale są usytuowane na I piętrze. W dodatku, jak zapewnia Prezes ŻTBS Piotr Kowalski "lokalizacja osiedla przy ulicy Bema jest wprost idealna, w szczególności dla młodych małżeństw. Jego otoczenie stanowi harmonijnie zagospodarowaną przestrzeń z zielenią, placami zabaw dla dzieci, punktami handlowymi. W pobliżu czekają natomiast obiekty umożliwiające rekreację sportową, m.in. kryta pływalnia, hala sportowa, stadion, kort tenisowy, fitness club i kręgielnia".

Warto także pamiętać, że przyszły najemca istniejącego już lokalu w ŻTBS ma gwarancję wynikającą z Ustawy, że jego czynsz nie będzie wyższy niż 4% wartości odtworzeniowej w skali roku. Nie bez znaczenia jest także fakt, że spółka jest jednocześnie zarządcą wybudowanych przez siebie budynków i zatrudnia zespół doświadczonych specjalistów ds. zarządzania, księgowości i obsługi technicznej.

Deklaracja dochody roczne.pdf

Chętni do zasiedlenia w/w lokali mogą składać wnioski w siedzibie ŻTBS przy ul. Miodowej w Żaganiu. Telefon kontaktowy: 68 478 22 15. Więcej informacji na temat zasad najmu w Żagańskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego oraz niezbędne dokumenty znaleźć można w artykule poniżej:SIWZ VIIa_II przetarg.pdf
SIWZ tytuł_II przetarg.pdf
Ogłoszenie BZP II przetargu Bema VIIa.pdf
OGŁOSZENIE 23 08 2017.pdf