Angie to pseudonim pięknej i utalentowanej żaganianki Anny Turskiej - wokalistki, tancerki, choreografa i autorki tekstów. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi oraz zagranicznymi producentami i DJ’ami, m.in. z Dj-em Houz’mon, Davidem Basem, Kristem van D i duetem Alchemist Project (nagrała z nimi takie hity jak „Music Is My Extasy” czy „Viva Carnival”). Zwyciężyła też w konkursie na najlepszą polską wokalistkę klubową.

W nagranych przez siebie teledyskach artystka często eksponuje swoją urodę. W ostatnim czasie odważnymi zdjęciami (jednak nie przedstawiającymi samej wokalistki) Angie podzieliła się też ze znajomymi na jednym z portali społecznościowych. Niestety, widocznie nie wszystkim musiało się to spodobać. Dowodem tego jest fakt, że poza wieloma entuzjastycznymi opiniami znalazły się też osoby, które fotami  zamieszczonymi przez zmysłową wokalistkę się najwyraźniej zgorszyły... 

Okazało się, że bezpruderyjne zdjęcia ktoś zgłosił administratorom portalu, jako zawierające nagość. "Po waszym zgłoszeniu do administratora fb nagości na jednym z ostatnich moich zdjęć postanowiłam, że zrobię trochę porządków wśród znajomych, którym przeszkadza kobiece ciało i działają po cichu. Zgłaszają zamiast napisać wprost i co im chodzi" - nie kryje rozgoryczenia Angie.
Widocznie tego dla piosenkarki było już za wiele. Bez zbędnych ceregieli zaapelowała więc o opuszczanie grona swoich znajomych przez osoby usposobione nazbyt tradycjonalistycznie. "Kto się nie zgadza z moim postem niech opuści moje grono pseudo przyjaciół".

Emocjonalny post stał się także okazją do wygłoszenia przez Angie swoistego "manifestu": "UWAŻAM, ŻE MY LUDZIE, JESTEŚMY HIPOKRYTAMI. OBURZAMY SIĘ NA NAGIE, ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA A GWAŁCIMY DZIECI, PODGLĄDAMY ZOOFILÓW, KUPUJEMY GAZETKI ŻEBY SOBIE POPATRZEĆ, POBUDZIĆ HUĆ. Nie szanujemy własnego ciała, nie dbamy o niego. Hodujemy do siebie i do innych nienawiść. A jak ktoś kocha siebie, to mu zazdrościmy i wyśmiewamy. DOSYĆ TEGO! Nagość jest częścią natury a w wymiarze artystycznym - pięknem tego świata."A co Wy sądzicie o słowach żagańskiej piękności? Zgadzacie się z nimi, czy wręcz przeciwnie Zapraszamy do udziału w weekendowej sondzie na Żagań Dla Was :)