
PIZZAIOLA ZE SZPROTAWY! POZNAJ HISTORIĘ DZIEWCZYNY KTÓRA ZAKOCHAŁA SIĘ W PIZZY!

Nauczycielem Pani Aldony Ewy był sam Luiggi Accaio, wielkiej sławy mistrz od pizzy. Jak mówi nam jest bardzo zadowolona i dumna ze zdobycia tytułu. Tym bardziej, że podczas ciężkiej pracy i nauki urodził się jej 4 synek, którym musiała się przecież opiekować.
Jak nam powiedziała Pani Aldona Ewa Nowicka - Do Włoch przyjechałam, aby nauczyć się języka i jak widać tutaj postanowiłam zrobić kurs pizzajoli co sporo mnie kosztowało. Szczerze mówiąc 1 rok moich miesięcznych zarobków ale nie żałuję i owoce zbieram teraz. Nie ukrywam, że czasami mam dość. Odczuwam zmęczenie i nie mam zamiaru iść do pracy ale jak stoję przy piecu i widzę ludzi, którzy zamawiają pizze wszystko mi jakoś przechodzi.
Jest znana w okolicy ponieważ jest jedyną kobietą, która zdecydowała się na pracę w tym zawodzie. Zaczęła od zera z niczym, a teraz jest właścicielką restauracji, z czwórką szczęśliwych dzieci.
Pani Aldona jest żywym przykładem na to, że siła i duże chęci do pracy mogą doprowadzić do sukcesu nawet na obczyźnie. Obecnie szprotawianka prowadzi Lokal o nazwie Barilotto Cinotti jeśli ktoś będzie w okolicy, to zapraszamy na pyszną pizzę z rąk samej mistrzyni.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj