Data wydarzenia: 31.12.2017 19:00 - 01.01.2018 05:00
Miejsce wydarzenia: Pałac Książęcy w Żaganiu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na najlepszy i największy Bal Sylwestrowy w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu. Oprawę artystyczną zapewni znakomity zespół Awiński Show.

To grupa artystów: muzyków i tancerzy od lat działających na scenie rozrywkowej w kraju i za granicą. Doskonale odnajdują się na wielkich scenach imprez plenerowych, uświetniają imprezy firmowe oraz klimatyczne rodzinne uroczystości. W skład zespołu wchodzą: wodzirej, DJ, wokalistka, wokalista oraz czterech animatorów i tancerzy. Śpiew na żywo, zawodowy taniec, kunszt aktorski, niesamowite stroje i humor na poziomie!

Program poza dużą dawką różnorodnej, tanecznej muzyki obejmuje doskonałe, zróżnicowane menu przygotowane przez żagańską firmę Catering Palewski.

Proponujemy Państwu rezerwację miejsc przy okrągłych 8 osobowych stołach bankietowych, rozstawionych na Sali Kryształowej. Dla osób bardziej ceniących intymność przy 8 osobowych stołach podłużnych, znajdujących się na przyległym do Sali Kryształowej  Holu Wiedeńskim.

Do Państwa dyspozycji przez całą imprezę będzie strzeżona szatnia.

Cena 800 zł od pary obejmuje wstęp na bal, miejsca siedzące, szatnię, wszystkie przewidziane przez organizatora atrakcje oraz catering, w tym lampkę wina na powitanie, 0,5l wódki  oraz lampkę szampana na powitanie Nowego Roku.

W związku z doświadczeniem organizacyjnym proponujemy Państwu otwarte drzwi w kwestiach alkoholu. Pośród tak wielu gustów zachęcamy Państwa do przyniesienia własnego wybranego trunku.

Informujemy jednocześnie, że organizator nie będzie prowadził sprzedaży alkoholu podczas Balu Sylwestrowego.

Płatności za udział w Balu Sylwestrowym przyjmowane są  w pokoju nr 270 mieszczącym się na I piętrze w Pałacu Książęcym lub na konto bankowe BPS S.A. o/ w Legnicy 23 1930 1044 2280 0254 1534 0001 w ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji telefonicznej lub drogą mailową.