W sobotę 5 listopada o godzinie 14.00 siatkarze WKS Sobieski - Arena zagrają mecz z nowosolską Astrą. Po V kolejce żaganianie są na pierwszym miejscu w swojej grupie.

W tym spotkaniu na pewno nie zabraknie emocji do samego końca, dodatkowym smaczkiem jest to, że w ekipie WKS Sobieski od tego sezonu z powodzeniem występuje były zawodnik Astry Nowa Sól Alan Golt.

Jak zapowiadają trenerzy oby drużyn mecz będzie z powodu licznych kontuzji po obu stronach bardzo trudny.

Jak mówi o kontuzjach trener Astry Przemysław Jeton. – Na razie nie wygląda to najgorzej. Te kontuzje nas jednak osłabiają i musimy szukać rozwiązań, na które nie byliśmy do końca przygotowani. Ci zawodnicy, którzy są zdrowi, prezentują się bardzo dobrze, więc ta wymiana na pozycjach jest całkiem niezła. Jest mały progres w porównaniu do naszych występów z poprzednich tygodni.

Problemów z kontuzjami nie ustrzegł się również zespół WKS Sobieski-Arena Żagań. 
– Poważnej kontuzji na zgrupowaniu dostał Adrian Milczarek, nasz pierwszy atakujący. Ma naderwane ścięgno Achillesa. Seweryn Smętek też jest po kontuzji skręcenia kostki. Nie załamujemy jednak rąk. Po to budujemy zespoły dwunasto- czy czternastoosobowe, żeby każdy mógł się sprawdzić i pokazać
 – powiedział Artur Chaberski.

Zapraszamy wszystkich fanów WKS Sobieski Żagań w tą sobotę o godzinie 14.00 do Nowej Soli, na pewno głośny doping poniesie naszych siatkarzy do świetnej i skutecznej gry, co powinno zaprocentować zwycięstwem naszego zespołu. 

Znalezione obrazy dla zapytania Sobieski Żagań logo