Data wydarzenia: 17.09.2016 17:00 - 17.09.2016 22:00
Miejsce wydarzenia: "Arena" Żagań, ul. Kochanowskiego 6

Już dzisiaj - w sobotę 17 września o godz. 17:00 - zapraszamy wszystkich żaganian na wyjątkowe święto sportu -"MIĘDZYNARODOWĄ ZAWODOWĄ GALĘ SPORTÓW WALKI". Bilety na to niesamowite wydarzenie są jeszcze dostępne - można je nabyć w kasie "Areny" przed rozpoczęciem imprezy w rewelacyjnej cenie 35 zł.

Międzynarodowa Zawodowa Gala Sportów Walki w Żaganiu to już X edycja Gal Federacji WFMC w Polsce, a trzecia odsłona na żagańskiej Arenie, przy ulicy Kochanowskiego 6.

Dzisiejsza Gala to niepowtarzalna szansa na udział w prawdziwym widowisku sportowym. Na żywo zobaczyć będzie można największe gwiazdy sportów walki, m.in. Pawła Biszczyka czy Tomka Makowskiego. 

Ranga imprezy z roku na rok rosła i dotychczas ściągnęła zawodników walczących na największych Galach w Polsce i Europie transmitowanych przez m.in: Polsat Sport czy Eurosport.

W galerii foto dołączonej do niniejszego artykułu można zapoznać się z fotorelacją prezentującą przygotowania do Gali autorstwa Jana Mazura. U dołu obejrzeć można natomiast klip promocyjny imprezy.

Żagańska Gala jest wyjątkowa, ponieważ podzielona jest na trzy bloki. W pierwszym bloku szerokiej publiczności mogą zaprezentować się zawodnicy wchodzący na ścieżkę zawodową i są to walki pro am, czyli półzawodowe. Drugi blok to walki utytułowanych zawodników pro, czyli w pełni profesjonalne i oczywiście trzeci blok to walki wieczoru, m.in: o pasy mistrzowskie.

Z Gala Wfmc Pro i Federacja WFMC współpracują  kluby z całej Polski  i również Europy, w tym roku gościć będziemy ponownie reprezentantów Niemiec i zawodnika z Czech.

 Zapraszamy już 17.09.2016 roku o godz. 17:00!