Prawie 800 tys. danych do logowania na forum oraz do jednego z najbardziej popularnych serwisów z filmami dla dorosłych Brazzers wyciekło do sieci.

Jeżeli więc jesteście koneserami uroków kobiecych ciał i podziwialiście je na swoim koncie w serwisie Brazzers, warto czym prędzej zmienić do niego hasło. W sieci bowiem została  właśnie opublikowana lista loginów, haseł i adresów e-mail  użytkowników tego serwisu oraz jego forum. W sumie jest to 790 724 unikalnych wpisów.

Matt Stevens- piarowiec serwisu Brazzers, poinformował, że obecny wyciek jest podobny do tego, który zdarzył się w 2012 roku i dotyczył forum serwisu XXX, którego administratorem był inny podmiot. Cztery lata temu winne wycieku były zabezpieczenia vBulletin, a nie serwisu Brazzers. Mimo że w opublikowanych w sieci danych są przede wszystkim loginy i hasła do forum, to niektóre z nich są związane bezpośrednio ze stroną Brazzers.com.

Każdy, kto w serwisie Hale I Bern Pwned wpisze swój adres e-mail, będzie mógł sprawdzić czy stał się ofiarą tego, najnowszego ataku na Brazzers. A jeśli ktoś nigdy nie korzystał z tej wyszukiwarki, może zweryfikować czy jego adresy e-mail nie zostały udostępniane wraz z hasłami przy okazji włamań do innych baz danych.

Analiza nazw loginów email, które wyciekły do sieci wskazuje, że wśród poszkodowanych wyciekiem są też mieszkańcy powiatu żagańskiego.