]-->
Zagan.dlawas.info » Katalog firm » Motoryzacja » Kasacja pojazdów

ID firmy: 2292

"Ale - Kasacja" S.C. Grzegorz Alechno Łukasz Alechno

Ale kasacja'' to szybko rozwijająca się firma zajmująca się recyklingiem pojazdów . Nasza firma zajmuje się legalnym recyklingiem pojazdów samochodowych, sprzedażą części, skupem złomu i metali kolorowych.

Marki i specjalizacje

''Ale kasacja'' to szybko rozwijająca się firma zajmująca się recyklingiem pojazdów na terenie województwa lubuskiego. Jesteśmy aktywni w zakresie kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wyposażenie do ekologicznego recyklingu pojazdów oraz odzysku odpadów. Zajmujemy się również skupem złomu oraz metali kolorowych. Działamy na podstawie wymaganych prawem pozwoleń środowiskowych wydanych przez Marszałka Województwa Lubuskiego.

Produkty i usługi

Nasza firma zajmuje się legalnym recyklingiem pojazdów samochodowych, sprzedażą części, skupem złomu i metali kolorowych.

Skupujemy wszystkie auta wystawiając przy tym zaświadczenie o demontażu pojazdu, które jest potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji oraz gwarantuje zwrot OC. Oferujemy darmowy transport auto-lawetą. Wszystkie formalności mogą się odbyć na miejscu u Państwa bądź u nas w siedzibie firmy. Płacimy od ręki.

recykling pojazdów samochodowych

- sprzedaż części samochodowych
- skup złomu i metali kolorowych
- Kasacja pojazdów
- Kasacja pojazdów używanych
- Kasacja samochodów
- Złomowanie
- Złomowanie pojazdów uszkodzonych
- Złomowanie samochodów
- Złomowanie pojazdów
- Auto części
- Części
- Części samochodowe
- Auto części
- Auto-części
-Recykling samochodów
-Recykling pojazdów
-Autorecykling

Jeżeli są Państwo posiadaczami samochodu, który:
- jest uszkodzony, po wypadku
- jest stary, pordzewiały
- jest zalany, spalony
- jest niekompletny
- nie przeszedł pomyślnie przeglądu technicznego
- ma bliską datę końcową ubezpieczenia
lub się państwu po prostu znudził :)

Prosimy o kontakt. Skupujemy samochody wszystkich marek. Bezpłatnie wycenimy samochód oraz zaproponujemy Państwu najatrakcyjniejszą kwotę jaką są Państwo w stanie otrzymać za dany pojazd. Następnie umówimy się z Państwem na odbiór pojazdu (oczywiście czas i miejsce dogodny dla Państwa). Dbając o wygodę naszych klientów odbieramy bezpłatnie samochód z miejsca gdzie się on znajduje. Za każdy samochód płacimy od ręki bądź też przelewem, jeżeli taka forma jest dogodniejsza dla Państwa. Po dokonaniu transakcji otrzymacie Państwo legalne zaświadczenie o demontażu pojazdu.