]-->
Zagan.dlawas.info » Katalog firm » Handel » Inne

ID firmy: 7692

Bofoco

Sklep internetowy Bofoco oferuje sprzedaż kominków, elementów łączeniowych oraz akcesoriów kominkowych. Modernistyczny kominek w pomieszczeniu potrafi wzbudzić emocje i tworzyć niezwykły klimat. Ogień w palenisku sprawia, że pomieszczenie wydaje się być przytulniejsze, A co najważniejsze kominek jest doskonałym źródłem ciepła w domu.

Gama produktów oferowanych przez sklep Bofoco jest bardzo szeroka i wyróżnia między innymi: wkłady z płaszczem wodny, wkłady powietrzne, piece wolnostojące typu "koza"- link https://bofoco.pl/piec-wolnostojacy-koza, szeroki wybór kratek kominkowych, biokominki, kominki ogrodowe oraz ogromny wybór akcesoriów montażowych (kolanka, rury itp.) oraz akcesoriów niezbędnych do utrzymania kominka w zachwycającym stanie.

Specjaliści zatrudnieni w sklepie Bofoco zajmują się kwestią kominków na co dzień, dzięki czemu posiadają ogromną wiedzę na ten temat i chętnie udzielą informacji związanych z produktami z oferty sklepu, jak i pomogą przy wyborze odpowiedniego produktu grzewczego.