Wishlake producenta, wokalisty, kompozytora i pianisty czyli twórca kompletny. Artysta jest gościem najnowszego odcinka #MusicInsider, gdzie opowie za co nienawidzi indie-rocka, dlaczego nie nagrywa singli i jak wspomina koncert przed Joshem Grobanem i co szykuje na nowe wydawnictwo.

Wishlake wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali. W połączeniu z oryginalnymi eksperymentami elektronicznymi i fortepianem tworzy nastrojowe utwory różnorodne stylistycznie. 

Wishlake czyli Kamil Zawiślak zadebiutował pod koniec 2014 roku samodzielnie wyprodukowaną, 20-minutową EP-ką pt. „Five Contemporary Songs”, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP.

Pomimo krótkiej kariery polski artysta został już dostrzeżony przez branżę muzyczną. Kamil wystąpił na Spring Break Festival, dwukrotnie w ramach Open’er Festival,  Liveurope Showcase w warszawskiej Stodole, podczas Targów Muzycznych „Co Jest Grane” oraz zdobył nagrodę Transatlantyk Festival 2018 roku.

Debiutancki album artysty pt. „Wait For Us” został wydany pod szyldem NEXTPOP Songwriters' Label. Teraz artysta powraca z nowym dziełem „Love War”, które jest zapowiedzią nowego wydawnictwa. Utworowi towarzyszy animowane lyric video autorstwa samego twórcy i zaprzyjaźnionych artystów, opowiadające historię żołnierza powracającego z wojny. Na surrealistyczny obraz składają się m.in. zdjęcia z prywatnego albumu rodzinnego artysty czy rysunki pochodzące z okresu dzieciństwa.